BI HUB logo

Spájame profesionálov a nadšencov v oblasti Business Intelligence a Automatizácie.

Vybrané a odporúčané BI eventy v CEE regióne

Odporúčané pracovné ponuky v oblasti BI

O BI HUB

BI HUB je dobrovoľnícka aktivita zakladateľov firmy SCALEUP, ktorí žili dlhodobo v zahraničí. Po návrate na Slovensko sa snažíme rozvíjať región okolo seba. Cieľom aktivity je spájať profesionálov z oblasti Business Intelligence a Automatizácie spolu s vedením firiem a vytvárať im platformu na výmenu skúseností, názorov a riešení problémov. Takisto agregujeme a zdieľame rôzne informácie z BI brandže, hlavne zo Slovenska a CEE regiónu, ale obzeráme sa ajpo celom svete. Organizujeme podujatia viacerých formátov a rozširujeme pôsobenie vo viacerých mestách Slovenska, aj mimo Košíc, kde sme v lete 2020 začali. Tešíme sa spolupráci s rôznymi partnermi, zvlášť asociácii Košice IT Valley, ktorá výrazne pomohla zrodu tejto celej myšlienky.

Image

Ciele

  • Inšpirovať a rozširovať povedomie ľudí a firiem v oblasti Business Intelligence a Automatizácie.
  • Spoznať sa medzi sebou a zdieľať si navzájom odborné a praktické skúsenosti v oblasti a posúvať ďalších nadšencov na vyššiu úroveň.
  • Pomáhať rozvoju regiónov Slovenska (hlavne mimo Bratislavy) v témach ako Dátová analytika a Automatizácia pre jednotlivcov aj firmy.

Naše hodnoty

  • Jednoduchosť a rýchlosť - snažíme sa prispôsobiť rýchlosti vývoja BI a Automatizácie, komunikovať a robiť veci výstižne a podľa možností svižne.
  • Transparentnosť a otvorenosť - preferujeme mať veci prehľadné, zdieľané a bavíme sa navzájom veľmi priamo.
  • Pomáhame si navzájom - pomáha každý, už len dodržaním prvých dvoch hodnôt, ale tu môže ísť ešte ďalej a škálovať to aj do okolia osobne alebo profesne.

BI HUB tím

Marek
BI HUB zakladateľ

Tomáš
BI expert

Martin
Project Manager

Michal
BI Associate

Danylo
BI Associate

Spojka v regiónoch
ZA, PP, NR a BB

BI HUB v číslach

14+ Členov
5+ Firiem
1+ Meetups
Nenechaj si ujsť pravidelné novinky z oblasti Business Intelligence a Automatizácie na Slovensku a okolitých krajín, zaregistruj sa na BI HUB mailing list ešte dnes.

BI HUB & SCALEUP. © | Spracovanie osobných údajov